Fizjoterapia Kraków - Rehabilitacja Kraków

Postawimy diagnozę sporządzimy odpowiedni plan opieki, który pozwoli szybko wrócić do zdrowia, Oferujemy usługę lekarza ortopedy eksperta w swojej dziedzinie. Wróć do czynności, które kochasz.
Mamy wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowej, współpracujemy z wieloma zawodowym sportowcami. Proszę pamiętać mamy te same standardy dla wszystkich pacjentów, niezależnie od czy jesteś sportowcem.
Na pierwszej wizycie nasz specjalista zacznie układać indywidualny plan rehabilitacji. Proszę ze sobą zabrać wygodną odzież i buty! Ćwiczenia fizyczne są najważniejszym elementem w powrocie do zdrowia.
Sesje rehabilitacyjne odbywają się w naszej siłowni lub basenie.  Spotkania z naszymi lekarzami zwykle trwają od 40 do 60 minut, jest to połączenie zaawansowanych terapii manualnych z aktywnością ruchową.

REHABILITACJA KRAKÓW

REHABILITACJA KRAKÓW
Przejdź do treści

FIZJOTERAPIA KRAKÓW

Procesy Fizjoterapii
Każdy proces leczenia w naszych gabinetach jest zaplanowany na podstawie naszej wieloletniej wiedzy. Zakłada skoordynowaną współpracę lekarzy i fizjoterapeutów do osiągnięcia postawionych celów. W celu zwiększenia skuteczności kuracji rehabilitacyjnej pacjenta specjalista zbiera informacje potwierdzają istotę problemu, szczegółowo opisuje etapy leczenia i rehabilitacji. Proces ten jest bardzo ważny, ponieważ pozwala zrozumienie istotę problemu.

"Zgłoszenie się na pierwszą wizytę to bodziec w kierunku zdrowia i osiągnięcia pożądanego rezultatu."

Prawidłowy okres rehabilitacji powinien rozpocząć się od momentu operacji i kończyć się po pełnej regeneracji funkcji uszkodzonego stawu lub kończyny. Połączenie wieloletniego doświadczenia i bezpośredniej interakcji między ortopedą - rehabilitantem – osteopatą pozwala na wczesnych etapach rozpocząć skuteczną rehabilitacje.
Dla szybkiego odzyskiwania sprawności np. po operacji na oddziale stosujemy specjalistyczne siłowe, wytrzymałościowe maszyny, a także urządzenia do pasywnej mobilizacji stawów. W celu zmniejszenia obrzęków, łagodzenia bólu używamy wszystkie rodzaje elektrostymulacji, terapii ultradźwiękowej, magnetoterapii, laseroterapii i różne kombinacje danych powyższych metod.

W wielu krakowskich gabinetach rehabilitacja pacjent leczony jest przez kilka niezależnych lekarzy np. ortopedy, fizjoterapii i terapii manualnej. Taka praktyka często wyklucza ścisła współpraca specjalistów, często może to powodować, że pacjent nie osiąga należytych rezultatów w powrocie do zdrowia.

Specjaliści Rehabilitacji Kraków wykorzystują w codziennej pracy europejski podejście i łączą różne specjalizacje: technik terapii manualnej, fizjoterapii i gimnastyki leczniczej. Zapewnia najbardziej optymalne rezultaty w krótkim czasie

WSPÓLNCE CELE

Zwracamy szczególną uwagę na cele, które pacjenci stawiają przed sobą, nie poprzestajemy tylko zmniejszeniu bólu, zmniejszeniu obrzęku, usunięciu reakcji zapalnej. Powrót do zawodowego sportu po operacji, uprawianie sportów ekstremalnych w każdym wieku.

To wszystko jest możliwe, jeśli połączymy wspólne wysiłki w osiąganiu postawionych celów. W naszej placówce każdy specjalista ma odpowiednie kwalifikacje, co pozwala łączyć techniki, podejmować optymalne decyzje.

Najczęściej proces rehabilitacji po operacji trwa około 3 miesięcy, ale czasami dla pełnej regeneracji wymaga roku. W ciągu tego czasu specjaliści muszą edukować i motywować pacjenta do ćwiczeń, które mają na celu przywrócenie naturalnych funkcji kończyny i powrót do pełnego, normalnego życia.
Pomagamy pacjentom przywracać radość z ruchu i robiąc to bezpiecznie, skutecznie i w krótkim czasie.
Projekt Krakowskie Centrum Osteopatii
Wszelkie prawa zabronione 2014 Osteopata Kraków
O Nas
Fizjoterapia i pomoc naszym pacjentom jest naszą misją. Zapraszamy do naszych gabinetów zlokalizowanych w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. O naszym doświadczeniu świadczą szerokie referencje i zadowolenie naszych klientów.
REHABILITACJA KRAKÓW
Wróć do spisu treści