Ortopeda Kraków - Rehabilitacja Kraków

Postawimy diagnozę sporządzimy odpowiedni plan opieki, który pozwoli szybko wrócić do zdrowia, Oferujemy usługę lekarza ortopedy eksperta w swojej dziedzinie. Wróć do czynności, które kochasz.
Mamy wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowej, współpracujemy z wieloma zawodowym sportowcami. Proszę pamiętać mamy te same standardy dla wszystkich pacjentów, niezależnie od czy jesteś sportowcem.
Na pierwszej wizycie nasz specjalista zacznie układać indywidualny plan rehabilitacji. Proszę ze sobą zabrać wygodną odzież i buty! Ćwiczenia fizyczne są najważniejszym elementem w powrocie do zdrowia.
Sesje rehabilitacyjne odbywają się w naszej siłowni lub basenie.  Spotkania z naszymi lekarzami zwykle trwają od 40 do 60 minut, jest to połączenie zaawansowanych terapii manualnych z aktywnością ruchową.

REHABILITACJA KRAKÓW

REHABILITACJA KRAKÓW
Przejdź do treści

ORTOPEDA KRAKÓW

Nowoczesne leczenie ortopedyczne

Nowoczesny system opieki zdrowotnej różni się zasadniczo od używanych wcześniej metod diagnostyki i leczenia.  XXI wiek to czas intensywnego wzrostu innowacji we wszystkich dziedzinach, szczególnie w dziedzinie ortopedycznej.

Ruch jest nieodłączną częścią życia człowieka. Jedną z najważniejszych funkcji organizmu, która odbywa się dzięki pracy układu mięśniowo szkieletowego. Zaburzenia jego funkcjonowania mogą mieć nieodwracalne konsekwencje, dlatego tak ważne jest, w porę zgłosić się do swojego lekarza.

Dzisiejsze czasy dają doskonałą okazję świadczyć usługi wysokiej, jakości w naszej klinice rehabilitacji Kraków. Nasze gabinety pozwalają godne leczenie oraz zapobieganie chorobą. Jesteśmy miejscem, w których każdy, kto potrzebuje w diagnostyki, leczenia może uzyskać fachową pomoc.


Ortopeda to lekarz, którego praca ma na celu diagnostykę i leczenie urazów i chorób układu mięśniowo szkieletowego.
W strukturę układu wchodzą:

Szkielet
Wiązadła
Mięśnie
Ścięgna
Stawy
Powięzi
Wizyta u ortopedy zaczyna się od konsultacji, gdzie ortopeda zbiera niezbędne dane od pacjenta oraz ocenia widoczne uszkodzenia struktury układu. Następnie pacjent kierowany jest na dodatkowe badania tzn. rezonans, USG, rtg, lub laboratoryjną diagnostykę.

Na podstawie otrzymanych informacji od pacjenta i wyników badania ortopeda wdraża indywidualny plan leczenia, towarzyszy pacjentowi przez cały  okres rekonwalescencji. Biorąc pod uwagę opinie pacjenta, a także obserwuje poprawę stanu zdrowia i badań lekarskich.

Kiedy umówić się na wizytę do lekarza ortopedy? Najlepiej w przypadku objawów chorób układu mięśniowo szkieletowego  przejawiających się:

• Ból w obszarze zagrożonym działki lub wokół niego
• Ograniczenie ilości ruchu, zaburzenia funkcji
• Deformacja stawów, postawy
• Uszkodzenia kończyn np. złamana ręka
• Zmiany tkanek miękkich (obrzęki, siniaki, przebarwienia skóry);
• Odczucie gorąca w okolicach stawów
• Drętwienie kończyn
• Zaburzenia czucia

Nasza placówka jest przykładem nowoczesnego centrum medycznego, w którym na czele stawia się przysięga Hipokratesa. Jest naszym mottem w pracy każdego lekarza, oraz każdego pracownika personelu Rehabilitacji Kraków.
Projekt Krakowskie Centrum Osteopatii
Wszelkie prawa zabronione 2014 Osteopata Kraków
O Nas
Fizjoterapia i pomoc naszym pacjentom jest naszą misją. Zapraszamy do naszych gabinetów zlokalizowanych w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. O naszym doświadczeniu świadczą szerokie referencje i zadowolenie naszych klientów.
REHABILITACJA KRAKÓW
Wróć do spisu treści