Osteopatia Kraków - Rehabilitacja Kraków

Postawimy diagnozę sporządzimy odpowiedni plan opieki, który pozwoli szybko wrócić do zdrowia, Oferujemy usługę lekarza ortopedy eksperta w swojej dziedzinie. Wróć do czynności, które kochasz.
Mamy wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji sportowej, współpracujemy z wieloma zawodowym sportowcami. Proszę pamiętać mamy te same standardy dla wszystkich pacjentów, niezależnie od czy jesteś sportowcem.
Na pierwszej wizycie nasz specjalista zacznie układać indywidualny plan rehabilitacji. Proszę ze sobą zabrać wygodną odzież i buty! Ćwiczenia fizyczne są najważniejszym elementem w powrocie do zdrowia.
Sesje rehabilitacyjne odbywają się w naszej siłowni lub basenie.  Spotkania z naszymi lekarzami zwykle trwają od 40 do 60 minut, jest to połączenie zaawansowanych terapii manualnych z aktywnością ruchową.

REHABILITACJA KRAKÓW

REHABILITACJA KRAKÓW
Przejdź do treści

OSTEOPATIA KRAKÓW

OSTEOPATA

Nasz Osteopata zapewnia kompleksowe podejście do leczenia pacjentów – osteopatia to innowacyjna, intensywnie rozwijająca się dziedzina medycynie. Zajmująca się przede wszystkim zastosowaniem terapii manualnych w leczeniu. Rehabilitant czy osteopata?

Pojęcia te nie są identyczne. Osteopata działa doskonalszymi technikami. Cechy metody Osteopatia w leczeniu różnych chorób Osteopatia to leczenie rękami. Na początku procedury specjalista płynnymi ruchami określa cechy ruchomości tkanek i narządów, co daje możliwość bezpiecznie i bezboleśnie usuwać rożne wady anatomiczne. Metoda przewiduje punktowe wpływ na narządy wewnętrzne i trening pamięci mięśniowej.

Specjalista nie tylko pomoże pozbyć się bólu, ale i wyeliminować przyczyny, które spowodowały fizjologiczne niedogodności, a także zmobilizować te mechanizmy w organizmie człowieka, które są odpowiedzialne za samoregulację i uzdrawianie komórek.


Terapia manualna

Najlepsi specjaliści

Osteopatia pozwala na przeprowadzenie zabiegów zarówno u dzieci, jak i u osób w podeszłym wieku nie ma ograniczeń.

Wskazania do leczenia metodą osteopatii są:
 • Bóle głowy
 • Nerwice różnego pochodzenia
 • Zaburzenia zachowania i uwagi;
 • Zaburzenia układu mięśniowo-szkieletowego
 • Minimalne dysfunkcji mózgowych
 • Opóźnienie intelektualne mowy lub rozwóju psychoruchowego
 • Zaburzenia postawy
 • Choroby otorynolaryngologii
 • Encefalopatia
 • Częste przeziębienia
 • Choroby układu pokarmowego
 • Powrót do zdrowia po operacji
 • Fizyczne obrażenia ciała

Jak wygląda wizyta u osteopaty?

Spotkanie z osteopatą w klinice Rehabilitacja Kraków trwa od 30 do 45 minut, w tym czasie lekarz postara się przywrócić ruchomość narządów, kręgosłupa, stawów i całego systemu mięśniowo szkieletowego. Pacjent może odnieść wrażenie, że to tylko dotyk rękami i jest to łatwe i proste.

W rzeczywistości, osteopata jest specjalistą z bardzo szeroką wiedzą anatomiczną, który wie o ludzkim organizmie prawie wszystko. Dzięki tej wiedzy, lekarz jest w stanie usunąć ból w plecach, pozbyć się migreny, naprawić niektóre kosmetyczne niedoskonałości ciała, wyprostował postawę, a także usunąć wiele innych niedogodności i wad, które przeszkadzają w codziennym życiu.

Osteopata z pomocą specjalnie dobranych technik manipulacji fizycznej przeprowadza absolutnie bezbolesne leczenie.
Rehabilitacja Kraków oferuje swoim pacjentom profesjonalną pomoc - nasi eksperci są specjalistami wysokiej klasy. Dla każdego pacjenta indywidualnego kurs terapii do przeprowadzenia w domu. Już po pierwszej sesji można zauważyć wynik w postaci zmniejszenia bólu, równowagi i poprawy stabilności.

Projekt Krakowskie Centrum Osteopatii
Wszelkie prawa zabronione 2014 Osteopata Kraków
O Nas
Fizjoterapia i pomoc naszym pacjentom jest naszą misją. Zapraszamy do naszych gabinetów zlokalizowanych w Krakowie w dzielnicy Nowa Huta. O naszym doświadczeniu świadczą szerokie referencje i zadowolenie naszych klientów.
REHABILITACJA KRAKÓW
Wróć do spisu treści